"Alespoň jednou za rok navštiv místo, kde jsi nikdy předtím nebyl."

O MNĚ

Jmenuji se Adam Stejskal a s průvodcováním jsem začal již v 15letech, kdy jsem dostal skvělou příležitost vydělat si o letních prázdninách jako průvodce na hradě Bouzov, tam jsem si odbyl první chvíle nervozity před skupinami dospěláků a přes všechny počáteční nesnáze jsem zjistil, že mě tahle práce prostě baví. A tak jsem se na Bouzov vrátil i další rok a nezůstal jsem jen u něj, v polovině prázdnin jsem se přesunul na hrad Rožmberk a následující rok na zámek v Litomyšli. 

To mi bylo již 17 let a chtěl jsem něco víc - chtěl jsem cestovat - a tak jsem začal s průvodcováním v zahraničí.
V 17ti jsem poprvé vyrazil do Paříže a začal se učit trávit s klienty nejen pouhé desítky minut při poznávání hradu, ale celé dny v cizích městech. 

Postupně do mého průvodcovského seznamu přibývala jedna Evropská země za druhou. S jídlem roste chuť a samozřejmě i já mám touhu poznávat stále nové země a tak se brzy mé cesty začaly prodlužovat i mimo Evropu a dnes jsem pokryl již všechny kontinenty krom Antarktidy. 

Změnilo se také zaměření akcí. Už jako malý kluk jsem měl blízko k přírodě a horám a tak se v mých cestách začala láska k nim stále více odrážet. Dnes působím jako horský průvodce a převažující náplní výprav a expedicí, na kterých se podílím jsou právě hory a vysokohorská turistika. 

Pokud chceš více informací, mrkni na mé plánované nebo minulé akce.

© 2017 Adam na cestách | Všechna práva vyhrazena
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!